Fansat menden pas Elvans

Shko posht

Super Fansat menden pas Elvans

Mesazh nga Nora prej Sat Aug 06, 2011 2:07 pmQ Elvana sht nj nga kngtaret m seksi t skens shqiptare, kjo dihej, por q fansat t mahniteshin pas saj si n kt foto q shihni, kt nuk e kishim par ende.
N nj nga koncertet m t fundit q ka mbajtur kngtarja e hitit Afr dhe larg n Kosov ku sht shum e plqyer, fansat e saj, shumica e t cilve meshkuj, e kan humbur fare toruan pas formave t rrumbullakosura trupore t Elvans, e cila ksaj radhe kishte zgjedhur pr t veshur nj pal pantallona super t shkurtra. Si t mos mjaftonte performanca, ajo sht kthyer me shpin nga publiku, pr ti lejuar fansat ta admironin nga t gjitha ant! Jo m kot ata i kan fokusuar syt drejt fundshpins s saj!

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Fansat menden pas Elvans

Mesazh nga T-o-S-i prej Sat Aug 06, 2011 2:12 pm

Kuhedra po lun me ndjenjat e rinis jau ka hup trunin .

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi