Genta jep spektakl t brendshmesh

Shko posht

Super Genta jep spektakl t brendshmesh

Mesazh nga Nora prej Sat Aug 06, 2011 5:55 pmGenta Ismajli, cila ishte zbukuruar si pema e Vitit t Ri ka dhn nj spektakl t vrtet n nj Night Club n Tiran.

Dhe jo vetm pr shkak t performansave n sken me muzik, por ka dhn dhe nj spektakl breksh. far k rn n sy krahas brekve t Gents, por edhe disa t nxirave n kofsh, ishte zgjedhja e saj e veshjeve; n fillim u shfaq me nj kostum q t kujton Shtrign e Befans dhe m pas, pr t zbutur imazhin e par, Genta gzoi publikun me atmosfern e Vitit t Ri, q solli nprmjet xixave pafund t fustanit dhe izmeve.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi