Inis Gjoni shtatzn, pret nj vajz

Shko posht

Super Inis Gjoni shtatzn, pret nj vajz

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 08, 2011 8:33 am
Pr bukuroshen Inis Gjoni kto dit jan t kulluara... Si ka treguar edhe vet regjisorja e njohur, shtatznia i ka dhn edhe m shum jet ditve t saj. E me kt jet t re, q po rritet brenda saj, Inisi sht nisur drejt Greqis, ku pasi t takoj disa t afrm t familjes do t pushoj pak dit n ishujt e bukur. Regjisorja Gjoni, e cila sht ende n muajt e par t shtatznis, prej dy javsh e ka zbuluar gjinin e fmijs, por pavarsisht ksaj, edhe kt her ajo sht treguar e ftoht dhe hermetike ndaj pyetjeve t gazetarve. Por Bluetooth nuk l lajm ti shptoj dhe duke qen se gjinia e bebes s Inisit nuk sht dika pa interes, ajo hulumtoi pak dhe msoi se regjisorja Gjoni pret nj vajz. Ky lajm i ka gzuar pa mas t gjith familjart e saj, t cilt jan gjith sy e vesh ndaj krkesave t Inisit. Ky do t jet fmija i par i Gjonit, e cila prej nj viti ka rifilluar bashkjetesn me mashkullin e jets s saj, Arjan Selimin. ifti kt vit ka shpallur edhe fejesn zyrtare, ndrsa martesa sht ln pr nj koh t dyt._________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi