Gabimet q i bjn femrat

Shko posht

Super Gabimet q i bjn femrat

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 08, 2011 8:37 amEkziston nj rregull q n dashuri nuk duhet t sillemi ndryshe nga q sillemi n prgjithsi n jetn ton dhe t tentojm t jemi dika q nuk jemi. Prandaj, m posht i kemi renditur tri gabimet, t cilat s pari do t largojn t gjith meshkujt nga afrsia e juaj, dhe m pas edhe t gjith t tjert.

1. Vetbesimi i ult

Modestia sht virtyt, por nse silleni sikur e urreni femrn e cila jeni, kjo sigurisht drgon vibrime t kqija. Si mund t jet rehat dikush n shoqrin tuaj, nse edhe ju vet nuk ndiheni rehat me veten.

2. Vetbesimi i teprt

Nuk duhet t shkohet n ekstremin tjetr. Narcisizmi dhe arroganca nuk jan veti trheqse. T gjith njerzit me t cilt dilni dhe shoqroheni dshirojn po ashtu t ndihen t rndsishm, dhe jo vetm tju admirojn juve.

3. Sjellja e dshpruar

Ka shum femra t cilat do t bnin gjithka pr meshkujt q ju plqejn, por sido q t jet meshkujve akoma u plqen kur duhet t mundohen rreth dikujt dhe t tregojn burrrin e tyre.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi