Selena Gomez ndahet nga Justin Bieber

Shko posht

Super Selena Gomez ndahet nga Justin Bieber

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 08, 2011 8:47 amSipas raporteve nga revistat britanike, Justin Bieber dhe Selena Gomez jan ndar - pasi ylli i Disney i tha Bieberit se nuk i plqente miqt e tij t rinj t muziks.

Aktorja Gomez, e cila sht frekuentuar me Bieberin q n fillimin e vitit, e ka ln 17 vjearin sepse sht e shqetsuar pr influencn q miqt e tij t rinj mund t ken tek ai.

N javt e fundit Bieber ka kaluar m shum koh publikisht me Sean Kingston, reperin Lil Wayne dhe Chris Brown q ka nj kng me kngtarin kanadez.

"Selena i ka thn t mos rrinte me kta njerz sepse nuk donte t influencohej nga shokt e tij. Ata u grindn dhe vendosn t rrinin larg njri tjerit pr ca koh" ka thn nj burim.

Megjithat, thuhet se Justin ka mbetur shum keq pas debatit t tyre.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi