Flori sht i adhuruar nga femrat

Shko posht

Super Flori sht i adhuruar nga femrat

Mesazh nga Nora prej Tue Aug 09, 2011 12:13 pmMashkulli q kryeson klasifikimin e hiteve dhe krkesave jo vetm nga kngtaret. Pr vite me radh skena e Flor Mumajesit ka qen vetm ajo e festivaleve.
Takimi tjetr me publikun pr t ishin klipet, kngt e mrekullueshme dhe vetm kaq. Deri nj vit m par Flori nuk ishte aktiv n koncertet q organizoheshin n club-e e ambiente verore.
Kjo jo vetm pr shkak t puns, kngve t reja q e prisnin nj pas nj, por edhe nj zgjedhje e tij pr t qndruar disi hermetik e larg publikut.
E menduar mir n fakt. Pasi tashm q ka sjell n tregun muzikor superhite dhe muzik ritmike pa mas ai ka dal nga strofulli i tij dhe suksesi nuk ka fjal t thuhet.
Koncertet e njpasnjshme kan qen treguesi m i mir. Atmosfera sht gjithmon e nxeht, mes t tjerave me kngt e reja Tallava, Tequila Vava aq sa shpesh Florit i duhet t mbaj edhe nj peshqir n qaf E femrat q nuk prmbahen kur ai afrohet pr t ln nj kujtim prmes fotove E padiskutueshme, Flori po thyen rekord edhe kt vit!

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi