Afrdita dhe Shpati me nj duet

Shko posht

Super Afrdita dhe Shpati me nj duet

Mesazh nga Nora prej Tue Aug 09, 2011 12:16 pmKy vit pr t sht vetm pun. Pushimet? Nuk ekzistojn n planet e saj. Prsos kngs, tashm synimi i saj i madh sht Miss Universe, q do t mbahet kt mes shtatori n Brazil. Dhe ku, modelja e njohur Afrdita Dreshaj do t prfaqsoj Kosovn.
Pr kt arsye do plan i saj sht fokusuar drejt ksaj sfide. Ashtu si do VIP n bot ka elur faqen e saj n Twitter, pr t postuar aty do lajm edhe foto gjat kohs q do t jet n Brazil.
Nj lajmrim. Afrdita prve prgatitjeve pr n garn botrore, ka plane pr nj duet me t fejuarin e saj, Shpat Kasapi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi