Rihana fotografon gishtin e saj t mesit

Shko posht

Super Rihana fotografon gishtin e saj t mesit

Mesazh nga Nora prej Tue Aug 09, 2011 12:18 pmKa shum mnyra pr t prishur imazhin e nj artisti dhe kngtarja Rihana ka zgjedhur pushimet e saj n vendlindje, n Barbados.
Ajo prej disa ditsh ndodhet atje dhe vazhdon me bmat e saj. Pas parads spektakolare n festivalin tradiocional q bri hipur mbi nj karroc dhe me bikini, Rihhana nuk ndalen me kaq. Ajo me nj aparat n dor fotografon veten e saj duke nxjerr gishtin e mesit.
Shoku i saj q ndodhet pran vetm buzqesh me kt gjest t Rihans por q pr fansat e saj sht zhgnjimi i disat . Ndoshta sht faji i suksesit t tprt q kngtarja nga Barbadosi ka arritur koht e fundit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi