N Facebook, Linda Halimin e shpallin t vdekur!

Shko posht

Super N Facebook, Linda Halimin e shpallin t vdekur!

Mesazh nga Nora prej Tue Aug 09, 2011 12:35 pmFansat n Facebook e Twitter t kngtares kosovare, Linda Halimi, jan shokuar ditn e djeshme, kur n profilet e saja zyrtare shkruante n anglisht: Linda Halimi ka vdekur sot n mngjes. Un jam vllai i saj. Pushoft n paqe!.

Ka qen vetm nj shaka e pakrip e dikujt q i ka thyer passwordin t t dyja llogarive dhe ka postuar kt status. Linda ka thn pr portalin Indeksonline, se sht shndosh e mir, dhe pasi ka provuar e ka par q nuk mund t hyj n llogarit e saj n internet, sepse i kan thyer passwordat. Gjithashtu ka thn se e ka par t ket pasur shum thirrje t njerzve q jan brengosur pr t.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi