Eliza Dushku tė shtunėn nė Kosovė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Eliza Dushku tė shtunėn nė Kosovė

Mesazh nga Nora prej Tue Aug 09, 2011 12:37 pmAktorja me famė botėrore, Eliza Dushku sė bashku me artistėt shqiptar Fadil Berisha, Blerim Destani, dhe Inva Mula po vazhdojnė turneun e tyre nė Shqipėri nė pėrpjekje tė promovimit tė turizmit, ku nė fund tė dhjetė ditėshit do tė prodhojnė njė dokumentar.

Shqiptarėt e famshėm kanė pozuar me disa tė rinj tė reja tė veshur me rroba kombėtare, dhe po vazhdojnė tė shkelin ēdo pėllėmbė tė Shqipėrisė.

Ndėrkaq, Eliza Dushku nė Twitter-in e saj ka shkruar se pavarėsisht pa gjumėsisė, ajo ėshtė duke kaluar mirė.

“Nuk ėshtė keq. Dy netė pa gjumė dhe gati 20 orė rrugė" ka shkruar Dushku.

Ajo ka paralamėruar se kėtė tė shtunė do tė vizitojė Kosovėn.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi