iljeta, bomba e vers

Shko posht

Super iljeta, bomba e vers

Mesazh nga Nora prej Wed Aug 10, 2011 7:33 amKush sht n fotografi? Pa mendoni, besoj se ju lexues do ta kuptoni.
sht iljeta Xhilaga, e cila po vjen kshtu dhe n shum momente t tjera me kngn e saj n klipin m t ri, t punuar nga Flori Mumajesi. iljeta ka thn se kjo kng do t jet hiti i vers, megjithse edhe pak dhe kjo stin po ikn.
Por, nga fotoja dhe pjest e videos q pritet t dal kemi msuar se edhe ajo do t jet srish bomba e vers. M. GJ.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi