Britaniku pret tė bėhet baba pėr tė 15 herė me partneren e 13

Shko poshtė

Super Britaniku pret tė bėhet baba pėr tė 15 herė me partneren e 13

Mesazh nga D3M1 prej Wed Aug 10, 2011 2:01 pm


Jamie Cumming (34 vjeēar) pret lindjen e fėmijės sė tij tė 15 nga lidhja me partneren e 13, ndėrsa ajo ėshtė vetėm 19 vjeēare. Nėna
e kėtij britaniku tė papunė tha se djali i saj duhet tė gjejė punė
urgjentisht, pėr tė paguar alimentacionin pėr fėmijėt e tij dhe e luti
qė tė mos flejė me aq shumė femra. “E dua Jamien dhe nipat e mi, por ēka
ėshtė tepėr – ėshtė tepėr”, tha nėna e tij 55 vjeēare pėr revistėn
People.

Cumming pėr herė tė parė u bė baba mė 1995, kur e dashura e tij Kelly
Dulley lindi fėmijėn e parė. Atėbotė ai ishte vetėm 17 vjeēar.

“Tė gjithė besonin se ata dy do tė martoheshin pas lindjes sė
fėmijės, por Jamie filloi papritmas njė lidhje me kushėrirėn e Kellyt”,
tha nėna e tij. “Lidhja e tyre zgjati dhjetė vjet. Ata u pėrpoqėn tė
lindin njė fėmijė por nuk patėn sukses”. Nė atė kohė Jamie kishte fjetur
me njė grua tjetėr dhe mė 1997 i lindi njė djalė.

Pas kėsaj, po tė njėjtin vit ai la shtatzėnė edhe njė vajzė tjetėr,
shoqe e tė dashurės sė tij. Mė pas erdhėn edhe shumė fėmijė nga nėna tė
ndryshme, ndėrsa sot britaniku pret tė bėhet baba pėr tė pesėmbėdhjetėn
herė.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Britaniku pret tė bėhet baba pėr tė 15 herė me partneren e 13

Mesazh nga D3M1 prej Wed Aug 10, 2011 2:02 pm

Hahaha i zoti tek je bre.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Britaniku pret tė bėhet baba pėr tė 15 herė me partneren e 13

Mesazh nga Nora prej Wed Aug 10, 2011 2:07 pm

I fort koke bre ::conf:: hauahuahuahauha

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Britaniku pret tė bėhet baba pėr tė 15 herė me partneren e 13

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi