Fejohet Mirsa Kėrēeli

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Fejohet Mirsa Kėrēeli

Mesazh nga Nora prej Wed Aug 10, 2011 2:04 pmMirsa Kėrēeli dhe i dashuri i saj Graniti kanė vendosur ta kurorėzojė dashurinė e tyre me fejesė, procedura e tė cilės do tė bėhet “sipas traditave tona shqiptare”.
Konfirmimi vjen nga vetė kėngėtarja, e cila ka treguar pėr “Zėri” se ceremonia e fejesės do tė mbahet me 20 gusht nė hotelin “Luxos” nė Gjilan.

“Fejesa jonė do tė bėhet edhe dy javė, do tė kemi mysafir tė shumtė, rreth 300 veta, ku nė mesin e tyre do tė ketė edhe shumė kolegė tė mi. Fejesa do tė bėhet sipas traditave tona shqiptare, ku Graniti do t’i dėrgojė mėsitėt te familja ime. Tani sapo u ktheva nga pushimi nė Ulqin, dhe menjėherė kam nisur pėrgatitjen e pajės dhe dhuratave qė do t’i dėrgoj familjes sė Granitit. Jam e gėzuar dhe me plot emocione”, ka thėnė Mirsa.

Pas fejesės ajo do tė pėrkushtohet pėr tė realizuar njė klip tė ri, i cili sipas gjasave do tė vijė nė shtator.

“Menjėherė pas fejesės sime do tė merrem me pėrgatitjen edhe tė njė kėnge tė re, tė cilėn do ta plasoj nė treg nė muajin shtator. Kėnga do ta ketė edhe videoklipin qė do ta punoj me ‘Grafi ka’ nga Gjilani”, shton Mirsa.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Fejohet Mirsa Kėrēeli

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 22, 2011 12:38 pm


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi