Leonora e dhn pas natyrs

Shko posht

Super Leonora e dhn pas natyrs

Mesazh nga Nora prej Wed Aug 10, 2011 2:05 pmLeonora Jakupi preferon shum natyrn dhe jo vetm pr t kaluar kohn e lir por edhe pr t kryer punt e saj.
Kngtarja s fundmi realizoi kngn e saj Iluzion, videoklipin e t cilit e xhiroi n jug t Shqipris.

M ka plqyer t xhiroj n kt pjes t Shqipris, edhe pse sht vend bregdetar ktu, un zgjodha natyrn pr ta realizuar klipin pr faktin se m plqen shum natyra dhe mu duk nj sken interesante, ka thn Leonora.

Leonora sht n prgatitjeve t befasive tjera pr publikun, t cila do ti zbuloj von.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi