Rihanna shpenzon 1 milion nė vit pėr flokėt

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Rihanna shpenzon 1 milion nė vit pėr flokėt

Mesazh nga Nora prej Wed Aug 10, 2011 5:03 pmNdryshimi i shpeshtė i stilit tė flokėve te Rihanna nuk po kalon dhe aq lirė, pasi sipas njė pjestari tė kampit tė kėngėtares, ajo shpenzon mbi 1 milionė dollarė nė vit pėr flokėt e saj.
Nė vazhdim, disa statistika interesante rreth kėngėtares me prejardhje nga Barbados:

1,168,000 dollarė: Ėshtė shuma tė cilėn e fiton nė vit stilistja Ursula Stephen nga klientja e saj e famshme. Ylli e paguan Stephen njė pagė ditore prej 3200 dollarėsh.

13: Rihanna ndryshoi 13 herė stilin e flokėve qė nga nėntori, qė do tė thotė se pėr secilin stil ajo shpenzoi rreth 90 mijė dollarė.

29 milionė dollarė: Shuma tė cilėn pop ylli e ka fituar gjatė vitit qė kemi lėnė pas.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi