Zanfina Ismajli: M prisni m fuqishm se kurr

Shko posht

Super Zanfina Ismajli: M prisni m fuqishm se kurr

Mesazh nga Nora prej Thu Aug 11, 2011 8:09 amKngtarja bukuroshe Zanfina Ismajli sapo ka prfunduar dhe kngn e saj m t re dhe aktualisht sht n xhirimet e klipit.
Kngtarja sht shprehur se kt rradh do t vij me nj SuperHit, nj kng q do t sfidoj t gjitha hitet aktuale.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi