Pr piknik me Rozana Radin

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Shko posht

Super Pr piknik me Rozana Radin

Mesazh nga Nora prej Thu Aug 11, 2011 11:16 am



Del shpesh me ta, shpenzon koh, i ka shok, i ka motr e vlla dhe do m t mirn pr t dy, ndaj dhe ndonjher i brtet.
Jan t shumta rastet kur t tre bashk nisen pr piknik, e jetojn me njri-tjetrin momente t paharrueshme. Kshtu sht shprehur kngtarja Rozana Radi pr nipin e mbesn e saj saj.
Ajo kalon shum koh me ata dhe vet Rozana sht shprehur se ata jan dashuria ime.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi