Smuret Justin Bieber!

Shko posht

Super Smuret Justin Bieber!

Mesazh nga Nora prej Fri Aug 12, 2011 7:44 amJustin Bieber nuk ka vazhduar punn n kngt e reja dhe po qndron n shtpin e tij, pr shkak se sht smur.
17 vjeari ishte n studio duke regjistruar kngt e reja pr albumin e ri, por e shfrytzoi Twitterin pr tu treguar fansave se sht smur dhe do t pushoj disa dit.

Nuk jam n studio sot. Jam i smur duke qndruar n shtpi dhe duke shikuar filma, ka shkruar Bieber n Twitter.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi