Ghetto dhe Noga jan Fast

Shko posht

Super Ghetto dhe Noga jan Fast

Mesazh nga Nora prej Fri Aug 12, 2011 7:45 amReperi i ri nga Ferizaji, Ghetto ka lansuar kngn e re n bashkpunim me tinejxherin Noga, t cils ata ia kan shoqruar edhe nj klip.
Knga titullohet Fast dhe sht vrtet ashtu si titulli tepr e shpejt, me Ghetton i cili vrtet mund t thuhet se ka shfaqur performanc t shklqyer si n kng ashtu dhe n klip.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi