Lansohet kėnga e Norės me Kreshėn (video)

Shko poshtė

Super Lansohet kėnga e Norės me Kreshėn (video)

Mesazh nga Nora prej Fri Aug 12, 2011 7:46 amĖshtė lansuar kėnga e shumėpritur e Norės me MC Kreshėn, qė menjėherė ėshtė shoqėruar dhe me njė klip fenomenal nga Entermedia.
“As Ni Zo” titullohet kėnga e re tepėr ritmike me njė tekst tepėr karakteristik nėn performancė tė shkėlqyer nga protagonistėt tė cilėt garantojnė se kėnga do tė jetė hit.

Mė shumė duhet tė flitet pėr klipin tė cilin e ka punuar Entermedia. Abnormalitetin Entermedia e dėshmoi edhe njėherė, kur pasi efektve speciale nė kėngėt e Besa Kokėdhimės, tani njė skenar i jashtėzakonshėm i pėrcjellur nga efektet dhe ngjyrat mjaft ekzotike tė klipit, e kanė bėrė kėngėn tė duket tepėr mė ndryshe.

Nora nė kėtė klip shfaqet tepėr energjike, tipike nė stilin e Rihannas me ē’rast nuk duhet tė harrojmė ‘publicitetin’ qė ia bėri tatuazhit tė saj, pistoletės sė famshme tė cilin e posedon edhe Rihanna.

Kresha si Kresha, gjithmonė kontravers. Sė pari i lidhur nga Nora, i torturuar nėn uniformė tė ushtari, ai arrin qė nė imagjinatėn e tij tė zhvillojė torturėn ndaj kundėrshtares sė tij nė tavolinėn e pokerit, Norės, e gjithė kjo natyrisht njė parodi e madhe e cila fshihet prapa titullit “As Ni Zo”


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi