Plakitet shtpia e Amy Winehouse

Shko posht

Super Plakitet shtpia e Amy Winehouse

Mesazh nga Nora prej Fri Aug 12, 2011 7:47 amShtpia e Amy Winehouse sht plakitur, ndrsa kriminelt kan vjedhur kopjet e kngve t pa lansuara, librin e teksteve dhe letrave, ashtu si nj prej kitarave t saj t preferuara.
Pas vdekjes s yllit m 23 korrik, kopje t albumit t saj t pa lansuar kan munguar n shtpin n Camden t Londrs veriore, ku qasje kan vetm 20 njerz.

Ky sht shok aq i madh pr famljen ton. Q dikush do t binte aq posht, nuk e kam pritur. sht m mir q t zhduken. Mitch sht gjall dhe do ti gjej ata, ka thn babai i Amyt, Mitch.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi