Zajmina Vasjari e dashuruar pas Brioshit

Shko posht

Super Zajmina Vasjari e dashuruar pas Brioshit

Mesazh nga Nora prej Fri Aug 12, 2011 7:51 amAjo nuk ka koh pr pushime, pasi vera pr t sht shum e zn dhe me plot angazhime.
Kngtarja seksi, Zajmina Vasjari sht e dashuruar pas Brioshit t saj. Kshtu quhet edhe qeni q ajo e mban.
Ajo thot se sht si vlla pr t dhe i bn masazh, por fatkeqsisht nuk ka koh t merret shum me t, dhe pr t kujdeset mamaja e saj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi