Dhia piktore

Shko poshtė

Super Dhia piktore

Mesazh nga Nora prej Fri Aug 12, 2011 11:49 amNjihuni mė dhinė Peep, tė cilės i pėlqen ta marrė brushėn dhe tė pikturojė art “abstrakt”.
Fillimisht kafsha punonte vetėm tablo tė vrazhda por tash ka pėrmirėsuar aftėsitė e veta sa pėr t’i mahnitur vizitorėt e kopshtit zoologjik ku jeton, shkruan Metro.

Dhia e parė e cila u mor me pikturė ishte Domino. Por ylli i vėrtetė, sipas punėtores sė kopshtit zoologjik Amber Zelmer, ėshtė cjapi Trent.

“Ai menjėherė i ra nė fije kėtij zanati dhe nuk ishte aspak e vėshtirė ta ndihmoje gjatė punės – ai mėsoi tė pikturojė pėr mė pak se njė muaj”, thotė ajo.

“Mėsimi i parė ishte ta preknin brushėn nė pėlhurė me ta vėnė brushėn nė gojė. Pastaj vetėm vendosnim ngjyrat nė brushė dhe ja ku kemi pikturėn”. Pikturat e pėrfunduara blihen nga vizitorėt e kopshtit zoologjik ndėrsa paratė dhurohen pėr bamirėsi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi