okollata n sasi t vogla ndihmon pr ushtrimet

Shko posht

Super okollata n sasi t vogla ndihmon pr ushtrimet

Mesazh nga Nora prej Fri Aug 12, 2011 11:53 amokollata mund t ju ndihmoj me ushtrimet tuaja dhe jo t′i sabotoj ato (kuptohet n sasi t moderuar).

Shkenctart i dhan nj grupi minjsh nj doz dy her n dit n formn e epicatechin, kompleksi kryesor i dobishm n kakao. Ky grup minjsh i performoi m mir ushtrimet n krahasim me grupin q nuk kishte marr suplement (plotsues) t okollats.

Prbrsi i kakaos gjithashtu rriti prgjigjen fiziologjike n provn e muskujve t kmbve t grupit.

Prpara se t arrini pr okollatat duhet t dini se duhen nj ose dy kafshime pr t marr prfitimet nga okollata.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi