Rihanna t bhet aktore?

Shko posht

Super Rihanna t bhet aktore?

Mesazh nga Nora prej Fri Aug 12, 2011 5:33 pmRihanna mendon se filmi Battleship ka qen filmi ideal q ajo ta bnte debutimin e saj si aktore, pasi ishte rol i prkryer pr t q t shndrrohet nga kngtare n aktore.
Kngtarja e kishte menduar q t hyj n botn e filmit dhe pasi ajo e ka lexuar skenarin e filmit fantastiko-shkencor, ajo e ka kuptuar se ai ishte i prkryer pr t.

Pasi e lexova skenarin, un vrtet isha e impresionuar nga ai dhe doja q t jem pjes e filmit. Plus ishte nj rol q kam menduar se do tia kisha dal pa ndonj problem n debutimin tim si aktore, u shpreh Rihanna.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi