Shpati: Nėse jo kėngėtar, do tė isha basketbollist

Shko poshtė

Super Shpati: Nėse jo kėngėtar, do tė isha basketbollist

Mesazh nga Nora prej Fri Aug 12, 2011 5:34 pmShpat Kasapi thotė se pasioni i tij i dytė pas muzikės ėshtė sporti, dhe nėse ai nuk do tė kishte pasur sukses me kėngėn, ėshtė i sigurt se do tė arrinte sukses nė basketboll.
“Ēfarė do tė isha bėrė nėse jo kėngėtar? Definitivisht do tė isha bėrė basketbollist. E kam dashur basketbollin, qė kur kam qenė fėmijė. Unė 12 vjeē luaja me 18 vjeēarėt dhe dallohesha pėr saktėsinė dhe fuqinė goditėse tė topit. Tė gjithė mė thėrrisnin qė tė luaja me ta. Nuk e kam tradhtuar asnjėherė kėtė sport, ėshtė sport relaksues dhe vazhdoj ta dua shumė. S’ka asnjė dyshim se do tė isha bėrė basketbollist”, ka thėnė Shpati gjatė njė interviste pėr mediat shqiptare.

Kėngėtari shqiptar nga Maqedonia, i cili ėshtė i fejuar me modelen dhe kėngėtaren Afėrdita Dreshaj, ka thėnė se dyshja nuk kanė realizuar dhe as qė kanė nė plan tė realizojnė ndonjė duet tė pėrbashkėt.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi