Beyonce shet biletat e koncertit brenda 22 sekondave

Shko posht

Super Beyonce shet biletat e koncertit brenda 22 sekondave

Mesazh nga Nora prej Fri Aug 12, 2011 5:38 pm
Beyonce e ka treguar veten se sa e krkuar sht vetm pr 22 sekonda! Kngtarja sapo ka njoftuar koncertin e par n New York pr prezantimin e kngve t albumit t saj t katrt, dhe i jan shitur t gjitha biletat menjher pr 22 sekonda!

Beyonce, e cila mbush 30-vje muajin q vjen, do t performoj albumin e saj t katrt n katr mbrmje, duke prfshir edhe hitet Run The World (Girls) dhe Best Thing I Never Had.

Biletat e tre mbrmjeve vijuese jan shitur po gjat ksaj dite, por jo pr 22 sekonda si pr mbrmjen e par. Megjithat 2.500 biletat t secils dat nga treshja e fundit, u shitn brnda 1 minuti.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi