Tuna dhe Blerim Destani, ifti i ardhshm i estrads?

Shko posht

Super Tuna dhe Blerim Destani, ifti i ardhshm i estrads?

Mesazh nga Nora prej Sun Aug 14, 2011 7:21 amPavarsisht se sapo sht divorcuar dhe dshiron t prqendrohet n karriern e saj, Altuna Sejdiu-Tuna s shpejti mund t futet n nj lidhje t re.
Mediat n Shqipria shkruajn se kngtarja ka filluar nj miqsi me aktorin shqiptar po nga Maqedonia, Blerim Destani, miqsi e cila nuk ka kaluar pa u vrejtur edhe n rrjetin social Facebook.

Nuk e di nse keni vn re dika interesante n profilin e saj, sht br mik me Blerimin dhe ai po i komenton fotot, m duket se ka filluar joshjen, citohet t ket thn nj mike e kngtares pr gazetn Panorama.

Sidoqoft, pr momentin Blerim Destani sht vetm nj nga 4.444 shokt e shoqet q Tuna ka n Facebook.

N media m hert ishte prfolur se Tuna ka joshje pr femrat, spekulime kto t nxitura edhe nga disa foto provokuese q ajo kishte br me nj modele.
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi