Orinda Huta nis bashkėjetesėn me Turin, pushime nė Barcelonė

Shko poshtė

Super Orinda Huta nis bashkėjetesėn me Turin, pushime nė Barcelonė

Mesazh nga Nora prej Sun Aug 14, 2011 7:49 amĖshtė sezoni i pushimeve dhe Orinda Huta ka zgjedhur Europėn kėto ditė gushti. Pasi ka bėrė njė xhiro nė perėndim tė saj, kėngėtarja dhe moderatorja ka vendosur qė tė ndalojė nė Barcelonė. E njohur si dashamirėse e gjuhės spanjolle, tė cilėn e zotėron, qė nga e enjtja ajo po pushon brigjeve tė Barcelonės, nė Almunecar, hotel Granada. Bashkė me tė, miq tė saj na thonė se ėshtė edhe i dashuri i saj, njėkohėsisht koleg pune nė ‘Vizion Plus’, Turjan Hyska ose siē njihet ndryshe pėr shkak tė grupit ku bėn pjesė, Turi i “Produkt 28”. Sipas tyre, kėto pushime janė edhe fillimi pėr njė bashkėjetesė tė ēiftit. Pas lidhjes prej gati dy vitesh, duket se Orinda dhe Turi kanė vendosur mė nė fund tė jetojnė nė tė njėjtėn ēati. Edhe pse janė munduar qė fillimisht tė mbajnė tė fshehur historinė e tyre tė dashurisė, qė nisi nga njė bashkėpunim i Orindės me grupin “Produkt 28”, kohėt e fundit nuk po fshihen mė. Ata po shihen bashkė nėpėr evenimente tė ndryshme artistike nė Tiranė, por edhe nė kohėn e lirė apo gjatė fundjavave. Duket se lidhja e tyre ka ecur pėr mbarė dhe po kaq mbarė duket edhe ky vit pėr Orinda Hutėn. Pasi u bė drejtuese e njė emisioni rinor nė televizionin ‘Vizion Plus’, kėngėtarja 24-vjeēare ėshtė bėrė imazh publiciteti. Ėshtė njė spot i Tring Digital, realizuar nė Full HD, ku flitet pėr tė rejat qė ofron kjo kompani. “Pėrtej kufijve nė botėn e Tring Digital” ėshtė slogani i publicitetit, ndėrsa Orinda pėrforcon fjalinė edhe mė tej, duke thėnė se me kėtė kompani ēdo gjė bėhet reale.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi