Don Omar, t dieln n Shqipri

Shko posht

Super Don Omar, t dieln n Shqipri

Mesazh nga Nora prej Sun Aug 14, 2011 7:52 amT dieln dhe t hnn, n Cavalli Beach Club tek Gjiri i Lalzit do t jet i ftuar nj mysafir shum special. Don Omar vjen n Shqipri pas nj suksesi t padiskutueshm t ksaj vere, ku Danza Kuduru mendi publikun e mbar globit. Taboo dhe Meet the Orphans do t jen disa nga hitet q pritet t interpretoj pr publikun shqiptar. Organizatort lajmrojn se bileta do t kushtoj 2000 lek.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi