Rihanna n dashuri me okollatn

Shko posht

Super Rihanna n dashuri me okollatn

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 15, 2011 7:19 amRihanna ka nevoj q t ha vazhdimisht akullore t okollats, pasi sht pr t ushqimi m i preferuar.
Krijuesja e hitit S&M dhe trajneri i saj Ary Nunez refuzojn q t ndalin akulloren nga okollata edhe pse Rihanna ha shum, pasi sht tejet kalorik.

Akullorja nga okollata sht shum ushqim komfort. Ajo m thot mua se deprivimi nga akullorja do t ishte katastrofal, kshtu q nuk dua t ndalen. Rihanna nuk sht duke ndjekur diet edhe pse ajo ha ushqim t shndetshm gjat turneve. Asaj i plqejn gjrat proteinike, uji, ullinj dhe fruta. Ajo sht n form, trupi i saj reagon ndaj ushqimeve t ndryshme, theksoi Rihanna.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi