Eliza Dushku lvdon Capital T

Shko posht

Super Eliza Dushku lvdon Capital T

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 15, 2011 7:20 amAktorja shqiptare me fam botrore e cila ka qndruar ditve t fundit n Kosov, Eliza Dushku ka lvduar reperin e ri kosovar, Capital T pr performancn e tij.
Eliza Dushku s bashku me t dashurin Rick Fox, valltarin Toni Dovolanin dhe fotografin Fadil Berisha kan qndruar n Duplex Club mbrmjen e kaluar, kurse pa fjal nga performanca e Capital T mbeti aktorja, e cila n Twitter pos lvdatave, shprndau te nj milion ndjeksit e saj kngn U bo Von.

Artisti m hot i Kosovs, Capital T, kndoi U Bo Von n nj performanc live n Duplex. Dgjoni kngn n link, shkroi Eliza n Twitter.

Eliza Dushku s bashku me fytyrat tjera t njohura shqiptare n skenn ndrkombtare kan qndruar n trojet shqiptare ditt e fundit pr t realizuar nj dokumentar n shenj t promovimit t turizmit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi