Aurela Gae shtatzn n muajin e shtat

Shko posht

Super Aurela Gae shtatzn n muajin e shtat

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 15, 2011 4:44 pmKngtarja jon e dashur sht par t shtis n Bllok, n Tiran. Megjithse lvizjet e saj n publik jan reduktuar, sht e pamundur q ajo tashm t mos trheq vmendjen e kalimtarve.
Me nj pamje krejt ndryshe, kushdo do t habitej! Megjithse ngjyrat q t jep shtatznia jan mse t pranueshme, do kush do t ishte kurioz t shihte se si duket kngtarja sot.
Me disa kile m shum dhe me nj bark t rritur q sht goxha i dukshm, me nj fustan t freskt ngjyr portokalli dhe me sandale t sheshta, me aksesort q kngtarja nuk i ndan asnjher nga stili i saj dhe me nj shishe uji n dor, Aurela duket e mrekullueshme dhe po aq moskokarse ndaj do syri kurioz q e sheh tinz.
Megjithse pr shkak t shtatznis ajo e ka rralluar daljen n publik, regjistrimi i kngve t saj pr albumin e ri vazhdon normalisht.
Aurela e cila ndodhet n muajin e shtat t shtatznis ka deklaruar q fmija i saj do t jet nj vajz. Shpresojm q ajo t jet njsoj si e ma, Aurela Junior.
I urojm asaj shtatzni t mbar!

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi