I vidhet vetura Gresa Behlulit

Shko posht

Super I vidhet vetura Gresa Behlulit

Mesazh nga Nora prej Tue Aug 16, 2011 1:58 pmGresa Behlulit i sht vjedhur vetura e tipit Golf 5. Vjedhja ka ndodhur t dieln n mbrmje para baness s kngtares nga Kosova.
Sapo ka par se vetura nuk sht n parking, Gresa menjher ka njoftuar policin dhe krkimi ka filluar. Tani Gresa ndjehet mjaft e brengosur ngase kt vetur e kishte bler n Gjermani n vler prej 15 mij eurosh.

Golfin 5 me ngjyr t hirit e kam pasur pr qejfi. Jam shum e mrzitur sepse sht njra nga veturat q m ka br t ndjehem komode. Nuk m ka shkuar n mendje se do t ma vjedhin veturn, ka thn ajo pr Zri.

Me tu zgjuar n mngjesin e djeshm pash q veturn nuk e kisha n parking para baness sime. Njoftova policin mirpo ende nuk dihet asgj. M brengos fakti se kt vetur e kam bler mjaft shtrenjt, 15 mij euro n Gjermani. Uroj q policia jon ta gjej dhe ta dnoj autorin e krimit.

Kam vozitur tre vjet golfin dhe nuk kam menduar te vjedhja, edhe tash q ma kan vjedhur nuk kam dyshime te askush. Por dasht Zoti ta gjej, ngase e kam vetur pr qejfi, ka prfunduar ajo.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi