Leonora Poloska : Vazhdoj t jem ende beqare

Shko posht

Super Leonora Poloska : Vazhdoj t jem ende beqare

Mesazh nga Nora prej Tue Aug 16, 2011 2:01 pmLeonora Poloska, gjat nj interviste pr mediat shqiptare, ka pohuar se vazhdon t jet beqare, por sikur t takonte mashkullin ideal nuk do t hezitonte ta pranonte.
Tani pr tani jo, vazhdoj t jem ende singel, por nse do t takoja djaloshin ideal ather nuk do t hezitoj, ka thn kngtarja nga Maqedonia.

E pyetur se a ka menduar ndonjher q t bhet nuse e Kosovs, ajo ka thn se fatit nuk i dihet por beson q djaloshin e ndrrave t saj do ta takon n Shkup pasi q jeton atje.

Jo, edhe pse fatit nuk i dihet, mirpo nuk kam menduar se mund t ma rrmbej zemrn nj djalosh nga Kosova. Un e kam vendin n Shkup dhe atje besoj se do ta takoj djaloshin e ndrrave t mia, thot m tej ajo.

Mashkulli ideal pr Leonorn duhet t jet i sinqert dha ta pranoj Leonorn kshtu si sht.

Thjesht dua t jet i sinqert, t m doj kshtu si jam dhe t m pranoj me t gjitha t mirat dhe t kqijat q i kam. T m mbshtes n profesionin tim, ka prfunduar Leonora Poloska.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi