Dell prezanton kompiuterin desktop Vostro 360

Shko posht

Super Dell prezanton kompiuterin desktop Vostro 360

Mesazh nga D3M1 prej Tue Aug 16, 2011 2:04 pm


Kompania Dell ka nxjerr n treg versionin e ri t kompiuterit desktop, t gjitha n nj.

Bhet fjal pr nj prototip, t quajtur Vostro 360, me ekran 20-inch
me prekje, nj processor opsional Intel Core i3, i5 dhe i7 Pentium
Dual-Core, 8 GB/RAM,kart grafike nVidia GeForce GT dhe kamera t
integruar n pjesn ballore t desktopit.

Fatkeqsish, ende nuk ka asnj t dhn lidhur me mimin e ktij
kompiuteri desktop Vostro 360, i cili pritet t dal n fund t ktij
viti.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi