Disku q ruan t dhnat tuaja prjet

Shko posht

Super Disku q ruan t dhnat tuaja prjet

Mesazh nga D3M1 prej Tue Aug 16, 2011 2:07 pm


Nse doni t ruani pr nj koh shum t gjat disa materiale
arkivore, shum t rndsishme pr ju, pa patur frik se hard disku apo
CD-t do t prishen, duhet ti hidhni nj sy versionit t ri t diskut
t prodhuar nga kompania Millenata, i cili ka prodhuar M-Disc.
Bhet
fjal pr nj disk me kapacitet normal 4.7 GB, i projektuar pr t
ruajtur t dhnat tuaja prgjithmon, deri n astin kur ju vet
vendosni ti fshini ato. Ky M-Disc sht menduar t prodhohet pr
bizneset, arkivuesit, fotograft por edhe pr njerzit e thjesht t
cilt krkojn jetgjatsi t t dhnave t tyre personale.

Disku i Millenats do t dal masivisht n treg n muajin Tetor dhe
do t kushtoj 2.99 $. Nj pako me pes t till do t kushtoj 13.89 $
ndrsa nj pako 10-shte kushton 26.59$.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi