Sony liron ēmimin e PS3

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Sony liron ēmimin e PS3

Mesazh nga D3M1 prej Wed Aug 17, 2011 10:46 pm


Gjatė prezantimit tė saj nė konferencėn e GamesCom nė Gjermani,
kompania Sony ka paralajmėruar se do ta zbres ēmimin e dy modeleve tė
konsolave tė saj, PS3, nė tė gjitha vendet ku ato janė nė dispozicion
pėr shitje.
Tani, Sony 16GB PS3 do tė kushtojė 249 dollarė, ose 250 euro nė Evropė, ndėrsa aplikimi i ēmimeve tė reja fillon menjėherė.

“Qė nga lansimi i saj nė vitin 2006, PS3 ka marrė njė mbėshtetje tė
madhe nga fansat e saj, nė mbarė botėn, dhe shitjet e kanė tejkaluar
objektivin e kompanisė pėr 50 milionė njėsi. Kjo gjė ka ndodhur deri mė
29 mars tė kėtij viti” thuhet nė deklaratėn e kompanisė Sony, e cila
prodhon konsolėn e famshme tė lojėrave.

Nėse edhe ju jeni adhurues tė konsolės PS3, dhe ende nuk e keni blerė
njė tė tillė, a do ta konsideronit si opsion konsolėn e fundit tė Sony,
pas lirimit tė ēmimit?

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi