Dell prezanton monitorin m t holl

Shko posht

Super Dell prezanton monitorin m t holl

Mesazh nga D3M1 prej Fri Aug 19, 2011 10:41 am


Kompania Dell ka prezantuar monitorin e ri t kompiuterave personal, m i holli q ndodhet aktualisht n treg.

Bhet fjal pr ekranin LED S2330MX, i cili ka nj madhsi 23-inch me
rezolucion 1920 x 1080 Full HD, me opsionin kontrast ratio 1000:1 dhe me
ndiimin 250 cd/m2. Ai ka gjithashtu prot si pr D-sub ashtu edhe pr
DVI.

Ky monitor i ri i Dell ndodhet aktualisht n tregun amerikan dhe kushton
249$. Ai mund t blihet edhe n faqen zyrtare t Dell n internet: accessories.us.dell.com/sna/productdetail.aspx

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi