Facebook shton veorin e re Ticker

Shko posht

Super Facebook shton veorin e re Ticker

Mesazh nga D3M1 prej Sun Aug 21, 2011 1:27 pm


Prditsime n koh reale do t shfaqen paralel me vendin kryesor
prej nga furnizoheni me t rejat m t fundit nga ky rrjet. Facebook ka
filluar paraqitjen e nj veorie t re t quajtur Ticker, q do t shfaq
prditsime n koh reale. Funksionaliteti i ri do t veohet me
prditsime t statusit, likes, postime fotografish dhe ka nuk po
ndodh, gjersa do gj ndodh n Facebook.
Ticker nuk do t zvendsoj furnizuesin e tanishm me lajme, por n
vend t ksaj ai do t shfaqet n ann e djatht t tij. Facebook News
Feed do t fokusohet do her e m shum n gjrat kryesore apo n top
temat, ndrsa prsritja do t tentohet t evitohet.

Deri tani vetm pak prdorues kan arritur ta shohin kt ndryshim t
ri, por besohet se t gjith prdoruesit do t jen gati me koh pr t
br kalimin. Ticker pritet q t nxis edhe m shum komentimin dhe
plqimin e postimeve, por kjo mbetet t shihet.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi