Meda ndihmon me 2.000 euro familjen Zymberaj (Video)

Shko posht

Super Meda ndihmon me 2.000 euro familjen Zymberaj (Video)

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 22, 2011 12:36 pmGjithnj ka ndimuar dhe ende vazhdon t ndimoj falimjet e varfura dhe njerz q kan nevoj pr mjete financiare, gjithnj sht treguar human pr njerez q kan nevoj.

Kngtari m i njohur Mehedin Pergjegjaj (MEDA) sipas burimeve t portalit Lajmetsot.com ka ndimuar familjen e policit t vrar Enver Zymberaj, shuma q MEDA ka ndar pr familjen e policit sht jo e vogel, ai ka ndar pr ta 2.000 euro.


Me shpres q edhe kolegt e tij ti ndjekin kta hapa t kengetarit Mehedin Pergjegjaj (MEDA), dhe ata t'ju ofrojne mjete financiare familjes Zymberaj.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi