Adelina Thai martohet n shtator

Shko posht

Super Adelina Thai martohet n shtator

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 22, 2011 12:46 pmKngtarja kosovare Adelina Thai e cila sht e fejuar me publicistin Bardhyl Metaj, do ta kurorzoj dashurin e tyre me martes n shtator.
Kshtu ka thn Adelina pr Infopress duke hezituar t jap shum detaje rreth dasms s tyre.
M vjen keq, por nuk do t doja t flisja m shum rreth dasms, datn dhe vendin e sakt. Dasma do t jet gjat muajit shtator dhe ceremonia do t mbahet n mesin e familjes dhe miqve t shumt t mi. sht dika private dhe thjesht nuk m plqen t flas pr gjrat e mja. E pr t prmbledhur gjith kt, nuk e dua shum ekspozimin e jets sime private, ka thn Adelina.
Prve ksaj ifti s shpejti pritet edhe t bhen prindr. Ata jan duke e pritur antarin e tyre t ri.
Nuk paska m knaqsi dhe lezet se t pressh antarin e ri. Edhe pr mua e edhe pr Bardhylin sht ndjenja m e bukur e m emocionuese, por njkohsisht jemi edhe shum t hutuar nga gzimi, ka thn Adelina.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi