Eminem, mbreti i muzikės Hip Hop (VIDEO)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Eminem, mbreti i muzikės Hip Hop (VIDEO)

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 22, 2011 12:48 pmRevista e njohur “Rolling Stone” deklaroi se Eminem ėshtė pėrfundimisht mbreti i muzikės Hip Hop. Shitjet e albumeve, shkarkimet e kėngėve, shikueshmėria nė Youtube dhe ‘pėlqimet’ nė Facebook, tregojnė se Eminem ėshtė reperi mė i popullarizuar ne botė.

Mbreti i muzikės Hip Hop la pas Lil Wayne, Drake, Kanye West dhe Jay Z.Ja edhe kėnga mė e shikuar nė Youtube e Eminem, e kėnduar bashkė Rihannan.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi