Rihanna kthehet provokative (Video)

Shko posht

Super Rihanna kthehet provokative (Video)

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 22, 2011 12:50 pmPas pushimeve n vendlindjen e saj n Barbados, sht kthyer srish n sken Rihanna. Ajo ka marr pjes n V Festival n Angli, dhe pr befasin e t gjithve sht mbuluar me flamurin Union Jack t Britanis s Madhe, n veshjen e saj t eprme.


E posht, ka pasur shum pak t veshura, duke u br gjithmon tem diskutimi, prve kngs edhe pr dukjen e saj. Aristija ka shitur 20 milion kopje t albumit t saj t fundit.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi