Eliza Dushku shtoi 3kg, fajtor ushqimi shqiptar

Shko posht

Super Eliza Dushku shtoi 3kg, fajtor ushqimi shqiptar

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 22, 2011 12:51 pmEliza Dushku duket se ka plqyer gjithka nga vendet shqiptare, pasi n profilin e saj n nj prej rrjeteve sociale njoftoi se ka shtuar pesh jo m pak se 2-3 kilogram.

"Djathrat, mblsirat dhe ushqimi atje jan t pa-rezistueshm" - shtoi ajo. Gjat javs s kaluar, Eliza s bashku me fotografin e njohur Fadil Berisha dhe aktorin Blerim Destani vizituan vende t ndryshme n prpjekje pr promovimin e tyre.

Ajo po ashtu gjat ksaj vizite u pajis me pasaportn shqiptare, t ciln personalisht ja dha kryeministri i Shqipris Sali Berisha.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi