Madonna feston ditlindjen e 53-t

Shko posht

Super Madonna feston ditlindjen e 53-t

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 22, 2011 12:54 pmKngtarja Madonna sot feston ditlindjen e saj t 53-t, por sjellja e saj nuk e tregon aspak! Ajo sht fotografuar teksa puthej si nj adoleshente n plazh me "djalin-lodr" t saj, balerinin francez 24-vjear, Brahim Zaibat.

Madonna dhe Zaibati, nna e t cilit sht 8 vjet m e re se e dashura e tij, filluan t frekuentonin njri-tjetrin gjat muajit shtator t vitit t kaluar, pas nj performimi hip-hop q ai bri pr linjn e veshjeve t saj n Macy, New York. Mendohet se ata jan ndar nga fundi i muajit maj pr tu ribashkuar srish kohve t fundit.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi