Ermal lanson album live

Shko posht

Super Ermal lanson album live

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 22, 2011 12:58 pmErmal Fejzullahu ka nxjerr n treg nj album t knduar live, ndrsa aktualisht sht duke punuar edhe pr nj tjetr krijim t ri muzikor.

Kt ver kam lansuar n treg nj album t ri t zhanrit live. N kt album kam prfshir kngt e mija t prgatitura n mnyr direkte por edhe disa kng t popullarizuara, ka thn Ermali teksa bn me dije pr kngn e tij m t re.

Jam duke prgatitur kngn m t re, tekstin dhe muzikn e s cils ia kam besuar tekst-shkruesit dhe kompozitorit Ilir Berani. Tani pr tani nuk mundem t rrfej m shum detaje pr kngn pasi q ajo ende nuk sht e gatshme, por do t punoj me prkushtim m t madh n mnyr q gjithka t shkoj mbar, ka thn Ermali.

Ermali s fundi ishte aktual me kngn Un e di, nj bashkpunim me kngtaren Nora Istrefi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi