Nse doni t ruani linjat, mos u martoni!

Shko posht

Super Nse doni t ruani linjat, mos u martoni!

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 22, 2011 1:02 pmSi nj grua single (beqare), ajo kujdeset pr ushqimin q ha dhe vendos pr t shkuar n palestr. Kur ajo fejohet, bn diet pr tu siguruar se do t arrij t vesh fustanin e dasms.

Prandaj sht nj mkat q e gjith ajo pun e vshtir t "shkoj dm".

Sipas studimeve, femrat i grumbullojn kilet pasi martohen. Hulumtuesit, t cilt i realizuan studimet e tyre n mbi 10,000 njerz zbuluan se femrat kishin tendenc t shtonin n pesh pasi martoheshin.

Krkuesit amerikan besojn se femrat "nuk kujdesen m pr veten" pr tu kujdesur pr burrin, pasi t martohen.

Ata q jan m pak t sjellshm mund t thon se ato nuk i japin shum rndsi pasi kan arritur "objektivin" e tyre pr t gjetur nj burr.

Megjithat, burrat e martuar qndrojn relativisht n form. Kjo sht deri n kohn q ata divorcohen - pastaj pesha e tyre fillon t rritet.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi