Lind me dy dhmb foshnja britanike

Shko posht

Super Lind me dy dhmb foshnja britanike

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 22, 2011 1:15 pmVoglushja britanike Summer Whelan sapo ka mbushur nj muaj q ka lindur dhe tashm i duhet t shkoje te dentisti. Lindur m 20 korrik n Newcastle , n Mbretrin e Bashkuar, ajo ka dal n jet me dy dhmbt e par.Dy dhmbt e par, kan shokuar mami Karen, 31 vjee dhe babi Andy, 35 vje, tashm prindr t dy fmijve t lindur pa dhmb. Por gjyshe Shirley, 76 vjee, nna e Andy, erdhi n bot me t njjtat karakteristika q tani ja ka kaluar mbess. Fotot e voglushes me dy dhmbt e par kan filluar t qarkullojn n internet, transmeton NOA.

Ka qen mamia, e cila i ka kshilluar prindrit ta ojn voglushen te dentisti. Vizita ishte e gjat, por dentisti ka qetsuar prindrit e vajzs se do gj shkon n rregull. Normalisht, dhmbt e par dalin pas 6 muajsh.

Lindja e nj fmije me dy dhmb sht jashtzakonisht e rrall dhe ne nuk disponojm shifra, kan thn ekspertt.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi