Afrdita Dreshaj n Brazil pr Kosovn

Shko posht

Super Afrdita Dreshaj n Brazil pr Kosovn

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 22, 2011 1:19 pmAfrdita Dreshaj sht nisur sot pr n Brazil, ku do t prfaqsoj Kosovn n spektaklin m t madh t bukuris n bot, Miss Universe.Afrdita konsiderohet si nj prej konkurrenteve m t forta, dhe pritet t kualifikohet lart n kt gar.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi